נעליים במידות גדולות לגברים


 

נשים

 
    

 

סינון מוצרים אפס
חיפוש לפי צבע
חיפוש לפי מידה
חיפוש לפי מחיר

קרוקס - נעליים במידות גדולות לגברים

המוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל
{{ProductName}}
{{ProductName}}
{{PriceBeforeDiscount}} {{PriceString}}
(₪{{ClubPriceString}} לחברי מועדון)
המוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל

נעליים במידות גדולות

האמת היא שלכל אחד מאיתנו יש לפחות חבר אחד כזה. אחד שלא מצליח למצוא נעליים שיהלמו את מידת כף רגלו. אחד שנאלץ לחכות עד שחבר או בן משפחה ייסעו לחו"ל כדי שיוכל להצטייד בנעליים חדשות. המאמר הזה מיועד לאדם הזה משתי סיבות:
הראשונה היא שהוא לא צריך לחכות לחו"ל - גם בארץ ניתן למצוא נעליים במידות גדולות.
הסיבה השנייה היא שיש צרות "גדולות" משלו - יש אנשים שכפות רגליהם כה קטנות עד שהם נאלצים לקנות נעליים עם ציורים בחנויות לילדים. גם לאלה, אגב, מוצעים פתרונות.

רשת קרוקס גאה להציג 3 דגמים אשר באו לתת מענה לכל מי שמעוניינת בנוחות במידה גדולה. הדגמים נבחרו מתוך מחשבה והתחשבות בציבור גדול ככל האפשר...

הדגמים הם:
ביסטרו – הדגם עם סוליית ה- CROCS LOCK אשר תוכננה למניעת החלקה, אפילו על מים ושמן! דגם זה מיועד לנשים וגברים גם יחד החל ממידה 37 ועד למידה 49 (!). מתאים גם לעבודה.
ביץ' - הדגם הקלאסי שהוא גם יוניסקס. מותאם לנשים וגברים החל ממידה 34 (XS) ומגיע עד המידה המהממת של 51 (!) XL4.

קחו למשל את ע', שכפות רגליו הגדולות מצריכות רכישת נעליים במידה 48. "כשאני כבר מוצא נעליים במידה שלי בארץ, מדובר בדרך כלל בנעלי מותג, שעולות לפחות 500 שקל", הוא אומר.
ביחס לישראל, בחו"ל נוח בהרבה למצוא נעליים במידות חריגות, וזאת מסיבה פשוטה: גם אם מספר האנשים הנועלים מידה חריגה נאמד בחלקיק האחוז - הדבר מתורגם באנגליה או בארצות הברית למאות אלפים או למיליוני אנשים. בישראל, המונה כ-7 מיליון תושבים בלבד, מדובר במספרים קטנים בהרבה. לכן הייצור והיבוא נעשים עבור המידות המבוקשות ביותר - המידות הממוצעות.
אנו בקרוקס גאים להיות מובילים גם בתחום זה, ולהציע את דגמינו במידות גדולות וקטנות כאחד... ושתהיה הליכה מהנה!

החברה משלוחים, החלפות והחזרות נעלי נשים מבצעים ועודפים נעלי גברים נעלי ילדים 03-6213000 קרוקס גם ב- קרוקס בפייסבוק קרוקס בפייסבוק
Signed by  מסחר אלקטרוני    Online Marketing