כפכפים


 

נשים

 
    

 

סינון מוצרים אפס
חיפוש לפי צבע
חיפוש לפי מידה
חיפוש לפי מחיר

כפכפים של קרוקס

המוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל
{{ProductName}}
{{ProductName}}
{{PriceBeforeDiscount}} {{PriceString}}
(₪{{ClubPriceString}} לחברי מועדון)
המוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל

כפכפי קרוקס

לעיתים נדמה שכפכפי האצבע הן הנעליים המועדפות על הציבור הארץ ישראלי. אם זה בילוי על חוף הים, ארוחת ערב רישמית, פגישות עסקיות או ערב תרומה, כמעט בכל מקום ניתן לראות את כפכפי האצבע.

למרות המראה הלא-רשמי שלהם, החיבה לכפכפי האצבע אינה דועכת. הסיבה הנפוצה ביותר לשימוש בהן בישראל קשורה בעיקר לנוחות. "חם לי עם נעליים סגורות"; "זה הדבר הכי נוח בקיץ"; ו"אני לא מסוגלת בכלל לחשוב על נעליים אחרות בחום הזה", הם משפטים נפוצים בשבחי הכפכפים.

חברת קרוקס החליטה לקחת את הנושא צעד אחד קדימה, ודגמי הכפכפים של קרוקס מגוונים במיוחד ומציעים מגוון רחב של כפכפים. לדוגמא ניתן לראות את דגם ה- "מודי" אשר מציע לגברים ריכוך כפול, שילוב של שני צבעים ותמיכה נוספת בקשת כף הרגל. דגמי הילדים מאופיינים בצבעוניות רבה ובמחלקת הנשים ניתן למצוא דגמים מוגבהים (Retro Flip Wedge W) ואפילו דגמים אשר מחטבים את גוף האישה (קולקצית הקרוקסטון).

בנוסף, קרוקס מציעה גם כפכפים מטעם חברת אושן מינדד (השייכת לקרוקס) אשר מייצרת כפכפים איכותיים המשלבים במידת האפשר חומרים ממוחזרים.

לסיכום אפשר לומר שלכפכפי האצבע היה מצע נוח להתקדם בצעדי ענק אל קדמת הבמה. בעולם שבו אנשים לוקחים את העבודה לבתי הקפה או לחוף הים, זה רק טבעי שבגדי החוף יתחילו לזלוג אל סביבת העבודה. אחרי הכל, רק רצועה אחת מבדילה בין כפכפי האצבע לסנדלים.

החברה משלוחים, החלפות והחזרות נעלי נשים מבצעים ועודפים נעלי גברים נעלי ילדים 03-6213000 קרוקס גם ב- קרוקס בפייסבוק קרוקס בפייסבוק
Signed by  מסחר אלקטרוני    Online Marketing