נעלי בית - גברים


 

נשים

 
    

 

סינון מוצרים אפס
חיפוש לפי צבע
חיפוש לפי מידה
חיפוש לפי מחיר

נעלי בית

המוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל
{{ProductName}}
{{ProductName}}
{{PriceBeforeDiscount}} {{PriceString}}
(₪{{ClubPriceString}} לחברי מועדון)
המוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל

קרוקס כנעלי בית

נעלי בית הן נעליים נוחות, קלות ולרוב גם רכות, המיועדות להינעל בפנים הבית. ביפן נהוג להסיר את הנעלים לפני הכניסה לבית ולהחליפן בנעלי בית, ולכן בבתים יפנים תראו בכניסה נעלי בית מוכנות עבור האורחים. צבעי נעלי הבית מגוונים מאוד ולרוב הן יהיו פתוחות מאחור וננעלות בקלות על ידי החלקת הרגל פנימה.

מחקרים רבים הוכיחו כי חום הגוף שלנו מושפע בצורה דרמטית מהסביבה, ובעיקר ממה שנקלט בקצוות הגוף (הידיים, כפות הרגליים והראש). כלומר, הדרך האידיאלית שלנו לשמור על חום הגוף בבית שלנו היא לשים נעלי בית (ובמקרה של יציאה מהבית בחורף כמובן גם כובע וכפפות)...

נעלי הבית של קרוקס באו לענות על כל הדרישות. אם לגברים, נשים או ילדים, לכולם ניתן למצוא דגמים מעוצבים ומשולבי פרווה (סינתטית כמובן) שתפקידה לשמור על חום הגוף ע"י שמירה על חום כף הרגל. נעלי הבית של קרוקס כוללים את סדרת הממוטים (מבוגרים וילדים) ובתוכם ממוטים מעוצבים על פי נושא (ממוט בוב ספוג, או ממוט יפיפייה נרדמת). סדרת הנשים והנערות כמו דגמי הגרטל והטילדה אשר מעוצבות בסגנון כפכף הולנדי קלאסי בשילוב בד פנימי נושם או פרווה סינתטית שניתנת להסרה ולרחיצה. דגמים קיציים יותר כגון דגם הטולי (נשים), דגם הABF סלייד פרו (גברים), ודגמי הבליצנים (יוניסקס).

על הנוחות המפורסמת של קרוקס אין צורך להרחיב, אך מספיק שנציין שגם דגמים אלו עשויים מחומר הקרוסלייט המהפכני ותכונותיו (נוחות, משקל קל, תאים סגורים וכן הלאה) חלים גם כאן, בדגמי נעלי הבית של קרוקס.

אז אם גם אתם מחפשים לעצמכם או לילדכם נעלי בית, במטרה שלא יסתובבו יחפים על הרצפה הקרה, אנו ממליצים לכם לנסות את נעלי הבית של קרוקס. נעליים שהילדים יאהבו לנעול כשהם מגיעים הביתה, נעלי בית שלא יציקו ויעשו את העבודה של שמירת חום הגוף וחום כף הרגל בשילוב נוחות ומשקל קל.

אז אם גם אתם אוהבים להיות בבית "עם התה והלימון והספרים הישנים", נסו את נעלי הבית של קרוקס – הנוחות מובטחת.

החברה משלוחים, החלפות והחזרות נעלי נשים מבצעים ועודפים נעלי גברים נעלי ילדים 03-6213000 קרוקס גם ב- קרוקס בפייסבוק קרוקס בפייסבוק
Signed by  מסחר אלקטרוני    Online Marketing