נעלי חורף - דגמי חורף קרוקס


 

נשים

 
    

 

סינון מוצרים אפס
חיפוש לפי צבע
חיפוש לפי מידה
חיפוש לפי מחיר

דגמי החורף של קרוקסהמוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל
{{ProductName}}
{{ProductName}}
{{PriceBeforeDiscount}} {{PriceString}}
(₪{{ClubPriceString}} לחברי מועדון)
המוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל

קרוקס לחורף

במדינה שטופת שמש כמו שלנו אין הרבה חודשי חורף בשנה. אך כשהחורף כבר מגיע, הוא תופס את רוב התושבים (ומערכות הניקוז) בהפתעה. כמעט כולנו מכירים את ההרגשה של "חציית נחלים" כשרוצים פשוט לחצות כביש ממדרכה למדרכה. לקראת החורף הממשמש ובא, קרוקס גאה להציג את סדרת החורף החדשה.

בחורפים שהיו לפני כמה שנים, בתקופה שבה היו בערך רק שלושה דגמים, היה נהוג ללכת עם קרוקס בתוספת של גרביים (פתרון לא רע שלעצמו). מאז זרמו הרבה מים ברחובות וקרוקס מצאו פתרונות מחממים חדשים. בחורף הקרוב תמצאו שנוספו עוד כמה דגמים חדשים למגוון הגדול של דגמי קרוקס השונים.

במגוון הדגמים תוכלו למצוא מגפים אטומים למים (מגפי גשם), דגמים מחממים ונעימים עם פרווה סינטטית (ממוט, גרטל ועוד), נעלי נשים מעוצבות (לאנו), מגפי נשים מרופדים ומחממים (מגפי גשם, קובלר היי בוט וקוזיקרוקס) וכמובן דגמי הילדים (גייב חורף, קרוקבנד ממוט, דוסון בוטמגף קרוקבנד ג'נט, דוסון, גרטל ילדות ועוד).


כמו בכל דגמי קרוקס, גם בדגמי החורף משולב חומר הקרוסלייט, אחת מתכונותיו של החומר היא היותו מבודד היטב מחום ומקור, מה שמאפשר לכפות הרגלים לשמור על חום הגוף הטבעי. עובדה ידועה היא שרוב חום הגוף "בורח" מהקצוות, כלומר מהראש, כפות הידיים והרגלים. קרוקס תעזור לכם "לסגור" לפחות פינה אחת. לכפות רגליכם לא תצטרכו לדאוג עוד.

שיהיה חורף נעים וחמים לכולכם!

החברה משלוחים, החלפות והחזרות נעלי נשים מבצעים ועודפים נעלי גברים נעלי ילדים 03-6213000 קרוקס גם ב- קרוקס בפייסבוק קרוקס בפייסבוק
Signed by  מסחר אלקטרוני    Online Marketing