נעלי טבחים - קרוקס


 

נשים

 
    

 

סינון מוצרים אפס
חיפוש לפי צבע
חיפוש לפי מידה
חיפוש לפי מחיר

נעלי טבחים

המוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל
{{ProductName}}
{{ProductName}}
{{PriceBeforeDiscount}} {{PriceString}}
(₪{{ClubPriceString}} לחברי מועדון)
המוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל

קרוקס כנעלי טבחים

לבשל זה נהדר וככל שהאוכל בריא וטרי יותר, כך ייטב. העניין הוא שצריך לשמור על בטיחות על האדם שמבשל ועל האנשים בסביבתו.
עבודת המטבח בימינו היא תובענית למדי ודורשת מאמץ לא קטן. עבודתו של הטבח הנה קשה מבחינה פיזית. היא קשורה בביצוע תנועות נמרצות ותכופות, בעמידה ממושכת לפרקי זמן ארוכים, בהרמת משאות כבדים וכדומה; כל אלה עלולים לגרום לכאבים ולבעיות אחרות בידיים, בזרועות, ברגליים, בגב התחתון ובחלקי גוף אחרים.
מעבר לעבודה הפיזית, מטלות הטבח הן אין סופיות ודורשות זריזות ודיוק רב. הן כוללות אידוי, אפיה, בישול, גריסה, הכנה, הרתחה, התפחה, חימום, חיתוך, חלוקה, טחינה, טיגון, טעימה, כבישה, מדידה, צלייה, צינון, קילוף, קיצוץ, שטיפה, ריסוק, תיבול, תכנון וכן הלאה וכן הלאה...

אחד מכללי העבודה החשובים ביותר, אשר בולטים בכל מטבח שהוא, זה הצורך לנעול נעליים עם סוליות בלתי מחליקות (נעלי טבחים).
רצפת המטבח סופגת מטבעה נוזלים שונים (כגון שמן, מים, חלב וכדומה) ולעיתים קרובות זמן הניקיון מגיע רק לקראת סוף המשמרת ולא במחציתה. כאן בדיוק נכנסת חברת קרוקס לתמונה.

קרוקס יצאה עם סדרת נעלי עבודה אשר מטרתה הייתה לקלוע בדיוק לצרכיהם השונים של בעלי מקצוע שונים ביניהם הטבחים ועובדי המטבח.

הדבר הראשון שהיה צריך לעשות זה לעצור את בעיית ההחלקה במשטחים בעייתיים.
לכן קרוקס יצרה סוליה חדשה בשם ™Crocs Lock. הסוליה אשר מונעת החלקה (בין היתר גם על מים, שמן וסבון) הפכה את הנעל לשימושית במיוחד בתור נעלי טבחים, נעלי עבודה לבתי חולים ובעוד מגוון של מקומות מועדים להחלקה.
הסוליה הארגונומית מאפשרת את הפחתת העומס על הרגליים, כפות הרגליים, ברכיים, מותניים וגב תחתון ובשל יתרונות הקרוסלייט, הנעל דוחה בקטריות וריחות רעים (אידיאלית בתור נעלי טבחים כבר אמרנו?). היא קלה מאוד לשטיפה וניקוי בסוף יום העבודה (פשוט לשטוף במים וסבון או אפילו באקונומיקה למחמירים), קשת התמיכה מגבירה את הנוחות לאורך יום העבודה והמשטח הרך מעוצב עם נקודות קטנות העוזרות להגברת זרימת הדם לכף הרגל ולרגל התחתונה.

הסוליה אשר פותחה במיוחד למניעת החלקה, קיבלה אישורים מהמכון הרפואי הפודיאטרי האמריקאי כנעל אנטומית לעבודה ועמידה ממושכת, בעלת גומי מיוחד אשר עמיד במים, שמן, סבון ועוד מגוון משטחים חלקים - לפי סטנדרט ותקן אירופי ASTM F1677 . לסיכום, קרוקס גאה להציג מספר דגמים אשר יכולים לשמש כנעלי טבחים, ובראשם דגמי הביסטרו, נריה וורק, מרסי, ספרון והג'ינגר.
ככל שמתפתחים להם הדגמים השונים, קרוקס מאפשרת לכם ליהנות מסוג חדש של נוחות, אם בבית, בטיול וכעת אפילו בעבודה, תתכוננו לסוג חדש של נוחות בשגרה.

החברה משלוחים, החלפות והחזרות נעלי נשים מבצעים ועודפים נעלי גברים נעלי ילדים 03-6213000 קרוקס גם ב- קרוקס בפייסבוק קרוקס בפייסבוק
Signed by  מסחר אלקטרוני    Online Marketing