קרוקס לילדים - נעלי ילדים , סנדלי ילדים , סנדלים לילדים


 

נשים

 
    

 

סינון מוצרים אפס
חיפוש לפי צבע
חיפוש לפי מידה
חיפוש לפי מחיר

נעלי ילדים

המוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל
{{ProductName}}
{{ProductName}}
{{PriceBeforeDiscount}} {{PriceString}}
(₪{{ClubPriceString}} לחברי מועדון)
המוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל

קרוקס לילדים

נעלי ילדים מהוות את אחת ההוצאות הנכבדות של המשפחה הממוצעת (בעיקר כשיש בבית פעוטות). רגליהם של הקטנים גדלות במהירות, ולכן יש להתאים לעתים קרובות את הנעל למידה המשתנה. אחד היתרונות הגדולים של קרוקס היא הרצועה האחורית של הנעל, אשר מאפשרת "לשחק" עם גודל הנעל ולמעשה הנעל כאילו מתאימה את עצמה לילדים בגדילה.

סקר שערכה תשלובת דפנה מלמד, כי הצרכנים הגדולים ביותר של נעליים הם ילדים עד גיל עשר. על פי הסקר, הורים מוציאים על נעלי ילדים כ-900 שקל בשנה, ולאורך כל השנה רוכשים בממוצע כשמונה זוגות נעליים!

בקרוקס משקיעים זמן רב על מנת ליצור את המגוון הרחב ביותר, הצבעוני ביותר, המשמח ביותר והנוח ביותר בשוק נעלי הילדים. כיום ניתן למצוא מעל ל-90 דגמי ילדים שונים באתר קרוקס ישראל!!! דגמי הילדים של קרוקס מתחלקים להרבה מאוד סגנונות, צבעים ועיצובים. החל מדגמים לקטנטנים (מידות 20-21), דרך כפכפי אצבע וסנדלים ועד לנעלי בית ואפילו דגמי חורף (לקפיצות בשלוליות כמובן). בנוסף, מחלקת העיצוב השקיעה שעות נוספות ביצירת דגמים עם הדמויות האהובות על הילדים כמו דורה, בוב ספוג, באטמן, באז ווודי (צעצוע של סיפור), ספיידרמן, בוב הבנאי ועוד ועוד ועוד.

על הנוחות המפורסמת של קרוקס אין צורך להרחיב, אך מספיק שנציין שגם דגמים אלו עשויים מחומר הקרוסלייט המהפכני ותכונותיו (נוחות, משקל קל, תאים סגורים וכן הלאה) חלים גם כאן, בדגמי הילדים של קרוקס.

אם גם אתם מתלבטים איזה נעליים לרכוש לילדכם, אנו ממליצים לכם לנסות את דגמי הילדים של קרוקס. הילדים יאהבו לנעול אותם (שמענו לא מעט סיפורים על ילדים שלא מוכנים להוריד אותם מהרגליים) והם ישמשו אותם נאמנה לזמן רב במיוחד.

החברה משלוחים, החלפות והחזרות נעלי נשים מבצעים ועודפים נעלי גברים נעלי ילדים 03-6213000 קרוקס גם ב- קרוקס בפייסבוק קרוקס בפייסבוק
Signed by  מסחר אלקטרוני    Online Marketing