נעלי אצבע וסנדלים לגברים ונערים


 

נשים

 
    

 

סינון מוצרים אפס
חיפוש לפי צבע
חיפוש לפי מידה
חיפוש לפי מחיר

נעלי אצבע וסנדלים לגברים ונערים

המוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל
{{ProductName}}
{{ProductName}}
{{PriceBeforeDiscount}} {{PriceString}}
(₪{{ClubPriceString}} לחברי מועדון)
המוצרים המתאימים
 {{Index}}
- מתוך פריטים
הצג הכל

נעלי אצבע וסנדלים לגברים ונערים

סנדלים ונעלי אצבע הם מפריטי ההנעלה הנפוצים ביותר במדינת ישראל, וזה לא במקרה. נעילתם נובעת מכמה וכמה סיבות עיקריות: הדבר הראשון והברור מכולם הוא נושא מזג האוויר. במדינה חמה ולחה כמו שלנו יש חשיבות רבה לאיוורור מקסימלי של כף הרגל. סנדל ממוצע יחשוף את רוב שטח כף הרגל ובמיוחד את אצבעות כף הרגל וכך יאפשר לגוף "לשחרר" חום מיותר בקלות רבה יותר. סיבה נוספת היא דווקא בריאותית. הסנדל יכול לשמש כאמצעי הנעלה במקרים בהם ישנו צורך טיפולי בנעילת נעל שאינה סגורה או הדוקה מדי על כף הרגל. עניין נוסף הוא נושא האופנתיות והעובדה שכולם יכולים ללכת עם סנדלים (הדבר נפוץ עוד מימי קדם בתקופת התנ"ך, ואפילו בימי מצרים, יוון ורומא).

מחקרים רבים הוכיחו כי חום הגוף שלנו מושפע בצורה דרמטית מהסביבה, ובעיקר ממה שנקלט בקצוות הגוף (הידיים, כפות הרגליים והראש). כלומר, הדרך האידיאלית שלנו לעזור לגוף לשחרר חום מיותר תהיה על ידי אוורור מקסימלי של קצוות הגוף.

גם כפכפי האצבע מאפשרים לחום מיותר להשתחרר במהירות ודגמי הכפכפים של קרוקס מגוונים במיוחד ומציעים מגוון רחב של כפכפים. לדוגמא ניתן לראות את דגם ה- "מודי" אשר מציע לגברים ריכוך כפול, שילוב של שני צבעים ותמיכה נוספת בקשת כף הרגל, או את דגמי אושן מינדד (חברה השייכת לקרוקס) אשר מייצרת כפכפים איכותיים המשלבים במידת האפשר חומרים ממוחזרים.

לסיכום ניתן לומר שלכפכפי האצבע והסנדלים שמור מקום מרכזי בחייהם של הגברים והנערים. אם בתקופת התיכון, הצבא, הטיול הגדול, הלימודים ולעיתים גם בעבודה, הנוחות הידועה של קרוקס בשילוב האיוורור של הדגמים הפתוחים מבטיח לעשות את העבודה.

החברה משלוחים, החלפות והחזרות נעלי נשים מבצעים ועודפים נעלי גברים נעלי ילדים 03-6213000 קרוקס גם ב- קרוקס בפייסבוק קרוקס בפייסבוק
Signed by  מסחר אלקטרוני    Online Marketing