מאמרים ומידע מקצועי
קרוקס כנעלי כלה
קרוקס לחורף
חומר הקרוסלייט (Croslite) המהפכני ונעלי הנוחות
נעליים לטיולים
קרוקס כנעלי עבודה
נעלי טבחים

קרוסלייט (Croslite), נעלי נוחות והחומר שמאחורי ההצלחה

בשנת 2002 התקיימה בדרום ארה"ב אחת מתצוגות היאכטות האופייניות לאזור. אירחה אותה עיר נמל בשם פורט לודורדייל (Fort-Lauderdale) השוכנת סמוך לחופי האוקיאנוס האטלנטי. במהלך התצוגה חשפה חברה חדשה בשם "קרוקס" מוצר הנעלה חדש ליאכטות (אשר תוכנן במקור עבור ספא) תחת שם הדגם "Beach".

הנעל כבשה את ליבם של באי התערוכה, בעיקר בזכות משקלה הקל, צבעוניותה, העובדה שהיא צפה על פני המים, לא משאירה עקבות ומעל לכל עובדת היותה נעל נוחה במיוחד...
כל 200 הזוגות הראשונים נחטפו כמו לחמניות, מה שנתן את אות הפתיחה לעידן חדש של נעלי נוחות עבור מיליוני אנשים ברחבי העולם כולו.

הכול אודות לחומר מהפכני בשם "קרוסלייט".

הרכבו של החומר הוא סוד מסחרי הידוע למספר מצומצם של אנשים בעולם (בדומה לקוקה קולה) והוא מה שמייחד ומבדיל את קרוקס מכל שאר החיקויים השונים. לחומר יתרונות רבים, אשר הופכים את נעלי קרוקס לנעלי נוחות מהמובילות בעולם, החל מהעובדה הפשוטה שהחומר עשוי מתאים סגורים - דבר אשר לא מאפשר לבקטריות להתפתח בתוכו ולייצר ריח רע גם לאחר עמידה או הליכה ממושכת בתנאי מזג אוויר שונים ולאורך זמן, (תכונה זו כמובן לא מונעת התפתחות בקטריות על חומרים אחרים הבאים במגע עם הקרוסלייט, או בשכבה שמתפתחת על גבי החומר) אך עדיין מאפשר ניקוי פשוט וקל בעזרת סבון ומים. החומר מתייבש במהירות, מבודד מחום / קור וקל משקל במיוחד.

בכל פעם שאנו הולכים, עומדים או אפילו רק יושבים, אנו מפעילים לחצים גדולים על השרירים שלנו. הקרוסלייט מוריד לחץ מכפות הרגליים, הברכיים, המותנים ואזור הגב התחתון ומוכח ע"י U.S.-Ergonomics כמפחית את עייפות השרירים בלמעלה מ-60% ביחס לעמידה יחפה!

חומר הקרוסלייט הוא קל משקל בצורה בלתי רגילה, ומאפשר לייצר נעל בפחות מ-150 גרם (דגם Beach).
מגוון דגמי נעלי נוחות של קרוקס שהתחיל עם דגם הביץ' בשנת 2002 מגיע היום למעל 100 דגמים שונים שלכולם דבר אחד במשותף – קרוסלייט.
בכל דגמי קרוקס גם אלו העשויים מבד או עור תמיד ישולב חומר הקרוסלייט במקום בו דורכת הרגל (מדרך הנעל), מה שמבטיח שתכונות נעלי הנוחות של קרוקס ישמרו.


כמות הדגמים הרבה פתחה אפשרויות נוספות לאנשים רבים כגון אנשי רפואה (רופאים, אחיות ומנתחים), גננים, עובדי מטבח (מהשף ועד לשוטף הכלים), חולי סכרת ואנשים עם בעיות לחץ דם, מאבטחים, מוכרים וכן הלאה.


החל משנת 2006 החלה קרוקס לפתח גם מוצרים נוספים (מלבד נעלי הנוחות), העשויים מקרוסלייט, וכיום ניתן למצוא מגוון מוצרים שונים, כגון ארנקים, תיקי יד, מחזיקי מפתחות, ברכיות וכדומה.


החומר הייחודי המהווה מרכיב מרכזי בנעלי הנוחות של החברה בצירוף חדשנות מתמדת המביאה לנו דגמים ומוצרים חדשים כל הזמן – זהו סוד הצלחתה של קרוקס.


החברה משלוחים, החלפות והחזרות נעלי נשים מבצעים ועודפים נעלי גברים נעלי ילדים 03-6213000 קרוקס גם ב- קרוקס בפייסבוק קרוקס בפייסבוק

 

 

 

 

              

מחוייבת לכללי ארגון אמון הציבור.

   
Signed by  מסחר אלקטרוני    Online Marketing