מאמרים ומידע מקצועי
קרוקס כנעלי כלה
קרוקס לחורף
חומר הקרוסלייט (Croslite) המהפכני ונעלי הנוחות
נעליים לטיולים
קרוקס כנעלי עבודה
נעלי טבחים

קרוקס וטיולים

אם לדרום אמריקה, המזרח הרחוק, לכינרת, ים המלח או כל יעד שתבחרו,
אל תשכחו לקחת את זוג הקרוקס שלכם איתכם!

מסתבר שיותר ויותר מטיילים בוחרים לקחת איתם נעלי קרוקס לטיול.   הסיבות לכך רבות ומגוונות אבל בגדול ניתן לחלק את סוגי המטיילים לשני סוגים עיקריים:

* תיירות אורבנית (לדוגמא טיול ברומא, פריז וכד').
* תרמילאים (עם התיק על הגב).

בשני סוגי הטיולים נעלי הקרוקס יכולות לשדרג את הנוחות ורמת ההנאה מהטיול בצורה משמעותית!
אם יצאתם פעם לטיול רגלי ארוך בין המוזיאונים בפריז, ברחובות לונדון, אתרי העתיקות של רומא או כל טיול עירוני אחר ברחבי הגלובוס, אתם בוודאי מכירים את הרגשת עייפות שרירי הרגליים בסוף היום.


מי שמכיר את קרוקס יודע שאין נעל נוחה ממנה ומכיוון שבכל דגמי קרוקס משולב חומר הקרוסלייט, שהוא המרכיב העיקרי בנוחות הנעל.  כל שנותר הוא לבחור נעלי נוחות מדגמי קרוקס השונים (בין אם הדגמים האלגנטיים יותר או הדגמים הבסיסיים), ואולי עכשיו לא תחזרו לחדר המלון עם רגליים מותשות בסופו של יום טיול מהנה.

ולכם, תרמילאים יקרים היוצאים לחרוש את דרום אמריקה, המזרח הרחוק או אוסטרליה וניו-זילנד,
לכם - קרוקס הוא פריט חובה!

את כל ההסבר שניתן לטיול ברחבי רומא פריז או לונדון אפשר לתת גם על ריו, בואנוס איירס, בנגקוק, דלהי או כל עיר אחרת בטיול. אין ספק שתעדיפו את נעלי הנוחות של קרוקס על נעלי הטרקים הכבדות והמחניקות. ואם כבר אנחנו מדברים על טרקים אז גם לשם רצוי לזכור להביא את הקרוקס שלכם. קשה לתאר את ההרגשה של חליצת נעלי הטרקים אחרי יום טיול מפרך, ואין דבר מתבקש יותר מאשר להכניס את כפות רגליכם המותשות לתוך זוג הקרוקס שלכם, כך תוכלו לתת לרגל לנוח ולהתאושש לקראת עוד יום של הליכה ארוכה.

יתרון חשוב נוסף הוא קלות הניקוי של הקרוקס. למעשה ניתן כל ערב לשטוף את הנעלים במים וסבון, לייבש ולנעול נעל נקייה למחרת... (הנעל עמידה גם באקונומיקה למחמירים שבינינו...)

מספר צעדים שמומלץ לנקוט לפני יציאה לטיול עם קרוקס:

  1. בחר זוג קרוקס שמתאים לסגנון הטיול שלך. בעוד שפתחי האוורור בדגמים הקלאסיים מתאימים יותר ליום חם או לח במיוחד, ייתכן שתעדיפו דגם סגור עם פרווה סינתטית לימים קרים יותר. בנוסף, ההתאמה היא חשובה ומשתנה בין הדגמים השונים. מומלץ לנסות את הקרוקס מספר ימים לפני הנסיעה, ולא לנסוע עם זוג שלא נוסה עדיין.
  2. במקרה של יציאה לטיול שכולל הליכה מרובה, מומלץ להחליף את הרצועות המקוריות ברצועות ה"טורבו", שמאפשרות התאמה מדויקת ויציבה יותר של כף הרגל.
  3. גם כאשר לוקחים את הדגמים המאווררים, מומלץ לקחת זוג גרביים חמים ולוודא שהם מתאימים ונוחים בתוך הקרוקס.
  4. במקרה הצורך של ריפוד נוסף, הגנה מקסימאלית לאצבעות הרגלים או אחיזת שטח טובה יותר, מומלץ לנסות את דגמי הסנדלים השונים שמצוידים בסוליה עבה יותר, ותוכננו במיוחד לטיולים.
  5. נדגיש רק שנעלי הקרוקס לא מהוות תחליף לנעלי הטרקים אלא תוספת לשדרוג הטיול!

טיול מהנה!!!

החברה משלוחים, החלפות והחזרות נעלי נשים מבצעים ועודפים נעלי גברים נעלי ילדים 03-6213000 קרוקס גם ב- קרוקס בפייסבוק קרוקס בפייסבוק

 

 

 

 

              

מחוייבת לכללי ארגון אמון הציבור.

   
Signed by  מסחר אלקטרוני    Online Marketing