מאמרים ומידע מקצועי
קרוקס כנעלי כלה
קרוקס לחורף
חומר הקרוסלייט (Croslite) המהפכני ונעלי הנוחות
נעליים לטיולים
קרוקס כנעלי עבודה
נעלי טבחים

קרוקס לחורף

במדינה שטופת שמש כמו שלנו אין הרבה חודשי חורף בשנה.  אך כשהחורף כבר מגיע, הוא תופס את רוב התושבים (ומערכות הניקוז) בהפתעה.  כמעט כולנו מכירים את ההרגשה של "חציית נחלים" כשרוצים פשוט לחצות כביש ממדרכה למדרכה. לקראת החורף הממשמש ובא, קרוקס גאה להציג את סדרת החורף החדשה.

בחורפים שהיו לפני כמה שנים, בתקופה שבה היו בערך רק שלושה דגמים, היה נהוג ללכת עם קרוקס בתוספת של גרביים (פתרון לא רע שלעצמו).  מאז זרמו הרבה מים ברחובות וקרוקס מצאו פתרונות מחממים חדשים. בחורף הקרוב תמצאו שנוספו עוד כמה דגמים חדשים למגוון הגדול של דגמי קרוקס השונים.

במגוון הדגמים תוכלו למצוא מגפים אטומים למים, דגמים מחממים ונעימים עם פרווה סינטטית, נעלי נשים מעוצבות, מגפי נשים מרופדים ומחממים וכמובן דגמי ילדים רבים ומעוצבים.

כמו בכל דגמי קרוקס, גם בדגמי החורף משולב חומר הקרוסלייט, אחת מתכונותיו של החומר היא היותו מבודד היטב מחום ומקור, מה שמאפשר לכפות הרגלים לשמור על חום הגוף הטבעי.  עובדה ידועה היא שרוב חום הגוף "בורח" מהקצוות, כלומר מהראש, כפות הידיים והרגלים.  קרוקס תעזור לכם "לסגור" לפחות פינה אחת.
לכפות רגליכם לא תצטרכו לדאוג עוד.

להלן פירוט קצר על מגוון הדגמים:
  • בליצן משובץ - הנוחות המוכרת של קרוקס בתוספת פרווה מחממת ונעימה בחלק הפנימי, אשר ניתנת להסרה ורחיצה. דגם מושלם בתור נעל בית או לטיול חורפי עם הכלב...
  • בליצן קורדרוי דגם שמתאים למי שהפרווה הסינטטית מחממת אותו מדי, ומעוניין באותה נוחות עם ריפוד פחות מחמם ויותר אופנתי.
  • ג'ורג'י - עם מגפי הקרוסלייט של קרוקס לא תפחדו יותר משלוליות!  המגף עשוי כולו מחומר ה- ™Croslite אשר כמעט ולא מורגש ע"י משקל קל במיוחד. אטום למים ומצוין ליום גשום וקר. (קל לניקוי)
  • גרטל – נעל נשים בעיצוב כפכף הולנדי אך בשילוב שרוכים מעור הפוך. עיצוב קרוסלייט יחודי אשר כולל פרווה סינטטית לשמירה על חום כף הרגל.
  • נדיה – הנוחות הידועה של דגם הביץ בשילוב פרווה ארוכה שמחממת כמעט עד הברך. (מגיע גם כדגם לילדות).
  • ממוט בוב ספוג - עם שתי עיניים גדולות, גוף צהוב ופרווה נעימה - בוב ספוג הגיע לחמם לנו את החורף. עם הפתחים הצדדיים שנחסמו על מנת לשמור על חום הרגל, פרווה סינטטית וחלל מרווח המאפשר לרגל לנוע בחופשיות ומקל על תשישות הרגל.

דגמים נוספים ניתן לראות בדפי האתר השונים.  שיהיה חורף חם ונעים!

החברה משלוחים, החלפות והחזרות נעלי נשים מבצעים ועודפים נעלי גברים נעלי ילדים 03-6213000 קרוקס גם ב- קרוקס בפייסבוק קרוקס בפייסבוק

 

 

 

 

              

מחוייבת לכללי ארגון אמון הציבור.

   
Signed by  מסחר אלקטרוני    Online Marketing