מאמרים ומידע מקצועי
קרוקס כנעלי כלה
קרוקס לחורף
חומר הקרוסלייט (Croslite) המהפכני ונעלי הנוחות
נעליים לטיולים
קרוקס כנעלי עבודה
נעלי טבחים

קרוקס כנעלי עבודה

אחד היתרונות הגדולים ביותר של המותג קרוקס הוא היותו מותג העונה על מגוון צרכים ושימושים שונים.

קרוקס מתאימים בצורה מדהימה לבעלי מקצוע רבים, בהיותם מסוגלים לספק שעות של נוחות מבלי להתפשר על עיצוב וסטייל בדגמים השונים.

בגלל התהליך המיוחד שבו מיוצרות נעלי הקרוקס, ניתן יהיה להרגיש בהבדל שבין נעלי העבודה הקודמות שלכם לנעלי הקרוקס מיד כשתנעלו אותן על כף הרגל!


אנשים שעובדים משמרות ארוכות על הרגלים וצריכים נעלי עבודה דורשים הרבה מנעלי העבודה שלהם: נוחות, משקל נמוך, פרקטיות וסטייל הם בדרך כלל הגורמים המשמעותיים יותר בבחירת נעל עבודה.

קרוקס יצאה עם סדרת נעלי עבודה אשר מטרתה הייתה לקלוע בדיוק לגורמים אלו: נעליים קלות במיוחד מצד אחד אך עדיין פרקטיות מאוד (מבחינת ניקוי, נעל שלא מחליקה על משטחים שונים, מגוון רב של דגמים, אופציה להוספת ג'יביטים) ועדיין מותאמות לכל בעל מקצוע בנפרד.


בנוסף קרוקס יצרה סוליה חדשה בשם ™Crocs Lock. סוליה אשר מונעת החלקה (בין היתר על מים, שמן וסבון), מה שהופך את הנעל לנעל עבודה מקצועית למטבח, לבתי חולים ובעוד מגוון של מקומות מועדים להחלקה.

הסוליה הייחודית עשויה מחומר דחוס ויציב, בעלת שחיקה נמוכה במיוחד ותוכננה בעיצוב מבנה ארגונומי לעמידה ממושכת. הסוליה קיבלה אישורים מהמכון הרפואי הפודיאטרי האמריקאי כנעל אנטומית לעבודה ועמידה ממושכת. מעולה במקומות לחים עם הרבה נוזלים על הרצפה. (מטבח לדוגמא).

הסוליה אשר פותחה למניעת החלקה, בעלת גומי מיוחד אשר עמיד במים, שמן, סבון ועוד מגוון משטחים חלקים - לפי סטנדרט ותקן אירופי ASTM F1677 .

ככל שמתפתחים להם הדגמים השונים, קרוקס מאפשרת לכם ליהנות מסוג חדש של נוחות, אם בבית, בטיול או אפילו בעבודה, תתכוננו לסוג חדש של נוחות בשגרה.


דגמי העבודה הקיימים כרגע בישראל:

נעלי עבודה
  • ביסטרו- נעל מומלצת לעובדים במטבח.
  • ביסטרו באטלי- נעל עפ"י השף האגדי.
  • ג'ינגר - עם עקבים, לנשים.
  • מרסי- נעל עבודה מעוצבת לנשים.
  • ולוסיטי- נעל עבודה מצויינת למטבחים.
  • טרויקה - מעוצבת לנשים, מתאימה גם לבוץ ושלוליות.
  • ספרון - לנשים העוסקות במסעדנות או ברפואה.
  • אמרטו - נעל מעוצבת לגברים (בשילוב שרוכים)
  • בריסטה - נעל מעוצבת לגברים (ללא שרוכים)

 

החברה משלוחים, החלפות והחזרות נעלי נשים מבצעים ועודפים נעלי גברים נעלי ילדים 03-6213000 קרוקס גם ב- קרוקס בפייסבוק קרוקס בפייסבוק

 

 

 

 

              

מחוייבת לכללי ארגון אמון הציבור.

   
Signed by  מסחר אלקטרוני    Online Marketing